Mēs varam palīdzēt!

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem? 

Zvaniet  : +371 6000 20 50

 

Vienkārši labāks līzings, izmantojot Vispārīgo līzinga līgumu (Master lease agreement)

Izmantojiet ieguvumus, ko sniedz GRENKE visaptverošā pilnā pakete: pilnīga elastība + plānošanas drošība + atviegloti noteikumi = GRENKE Vispārīgais līzinga līgums (turpmāk MLA). Process ir tieši tikpat vienkāršs, cik iepriekš dotais aprēķins. Izmēģiniet to paši. Spiediet šeit

 
 

GRENKE Vispārīgais līzinga līgums (MLA)

Mūsu klienti izmanto visus ierasto līzinga modeļu sniegtos ieguvumus un ne tikai. Piemēram, mēs piedāvājam īpaši maziem un vidējiem uzņēmumiem izstrādātās finansējuma iespējas – viena no tām ir GRENKE MLA  līgums. Šāda kārtība ļauj Jums iegādāties IT aprīkojumu uz pievilcīgiem nosacījumiem, vienlaikus paaugstinot elastīgumu attiecībā uz budžeta plānošanu un izstrādi.

 

Sadarbībā ar savu GRENKE klientu apkalpošanas speciālistu iesākumā Jūs no sākuma nosakāt gada budžetu. Ja Jūsu kopējie izdevumi IT jomā pārsniedz EUR 25 000, mēs katram atsevišķajam ar Jums noslēgtajam līgumam piešķirsim atvieglotus noteikumus. Tas nozīmē, ka 12 mēnešu laikā Jūs varat iegādāties līzingā plašu preču klāstu atkarībā no situācijas. Tas attiecas uz visiem pirkumiem, kuru vērtība pārsniedz EUR 500 – ar visiem saistītajiem ieguvumiem. Jūs izlemjat, kurā līguma darbības termiņa brīdī un kādu summu vēlaties iztērēt atbilstoši savām IT un uzņēmuma vajadzībām.

 

Saskaņā ar līgumu iespējams finansēt ražošanas līdzekļu iegādi, piemēram, biroja, kopēšanas vai telekomunikāciju tehnoloģijas, medicīnas vai drošības aprīkojumu un ne tikai. Jūs nosakāt katras līzingā iegādātās preces līguma noteikumus, turklāt vienmēr – ar atvieglotiem Galvenā līzinga līguma noteikumiem.

 

Ieguvumu pārskats:

  • Zemākas izmaksas. Pateicoties pievilcīgajiem noteikumiem, balstoties uz jūsu kredītlīnijas kopsummu, kas ļauj pielāgot preces jūsu prasībām.
  • Maksimāla elastība. Pateicoties jūsu specifiskajām vajadzībām izstrādātajiem līgumiem un attiecīgajam aprīkojumam.
  • Individuālās konsultācijas un palīdzība. Pateicoties individuālai konsultācijai, ko uz vietas sniedz jūsu GRENKE klientu apkalpošanas speciālists.
  • Vienkārši un efektīvi procesi. Pateicoties vienreizējai kredītvēstures pārbaudei, vienkāršotiem individuālajiem līgumiem un skaidri definētam autorizācijas procesam, kas balstīti uz paraksttiesīgām personām.