Mēs varam palīdzēt!

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem? 

Zvaniet  : +371 6000 20 50

 

Aizsargājiet savu kapitālu

Neieguldiet vērtīgo kapitālu aprīkojumā, kas strauji zaudē vērtību. Tā vietā saglabājiet savu likviditāti, IT aprīkojumu un biroju sistēmas iegādājoties līzingā. Mūsu pievilcīgie līzinga noteikumi aizsargā jūsu kapitālu un nodrošina jums lielāku ieguvumu un rezervi, kad ar bankām un piegādātājiem jāvienojas par kredītlīnijām. Kapitāla izmaksas tiek sadalītas uz visu preces ekspluatācijas laiku. Laiki, kad aprīkojums tika iegādāts par pilnu cenu, pirms tas sāka atmaksāties, ir pagājuši.


Bet GRENKE jums piedāvā vēl vairāk. Izmantojot mūsu piedāvāto maiņas iespēju (trade-up option), jūs līzingā iegādātās preces līguma ietvaros varat aizstāt ar jaunākām tehnoloģijām – turklāt nepalielinot līzinga maksājumus.

 

GRENKE sniedz individuālas atbildes uz jūsu uzņēmumam svarīgiem jautājumiem. Mūsu īpašais Galvenais līzinga līgums nodrošina jums maksimālu elastību. Mēs piedāvājam unikāli izdevīgus noteikumus, kas parasti tiek attiecināti uz būtiskiem vienreizējiem līzinga darījumu nosacījumiem noteiktam nelielas vērtības preču apjomam noteiktā laika periodā (parasti uz 12 mēnešiem).

 

GRENKE priekšrocības

  • Aizsargājiet savu likviditāti
  • Uzlabojiet sava uzņēmuma kredītreitingu
  • Izbaudiet uzticamu budžeta plānošanu, pamatojoties uz atbilstošiem līzinga maksājumiem
  • Esiet droši, ka varat izmantot progresīvas tehnoloģijas
  • Līzings pieejams precēm, sākot ar pārdošanas cenu EUR 500 (neto)