Mēs varam palīdzēt!

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem? 

Zvaniet  : +371 6000 20 50

 

FAQ: Jūs jautājat, mēs atbildam.

Ar FAQ par līzingu mēs vēlamies sniegt atbildes uz saistībā ar šo iekārtu līzingu saistītajiem bieži uzdotajiem jautājumiem. Uz lielāku skaitu jautājumu tiek sniegtas personīgas atbildes.

   

Kas ir līzings ar pilnu apmaksu?

Izmantojot līzingu ar pilnu apmaksu, līzinga devējs pilnībā sedz visas līzingā iegādātās preces izmaksas (iegādes, finansējuma un citas izmaksas) no visā termiņa laikā veiktajiem līzinga maksājumiem.

Uz augšu

 

Kas ir maiņas iespēja (trade-up option)?

Visos GRENKE līzinga līgumos ir iekļauta maiņas iespēja, kas ļauj līzinga termiņa laikā uzlabot līzingā iegādātās preces. Tādējādi jūs izmantojat visus vismodernākā aprīkojuma sniegtos ieguvumus, nemainot līzinga maksājumu apjomu, ja vien tiek izpildīti noteikti minimālie kritēriji attiecībā uz līguma summu.

Uz augšu

 

FAQ/ Dīleris / Vispārīga informācija

 

Kas nepieciešams, lai izdrukātu līzinga līgumu?

Jūs saņemsiet savas līzinga veidlapas PDF formātā. Lai šos failus izlasītu un izdrukātu, jums nepieciešama Adobe Systems Cooperation programma Acrobat Reader. To jūs varat atrast Adobe mājas lapā, un programmatūra ir pieejama bezmaksas.

Uz augšu

 

Kad tiks saņemts maksājums par līzingā iegādātajām precēm?

GRENKE garantē jūsu rēķina apmaksu tajā pašā dienā, kad tiks saņemti visi aizpildītie līguma dokumenti, tādējādi padarot līzingu par mūsu partneriem drošu biznesa darījumu.

 

Izmantojot mūsu ātrā naudas līdzekļu pārskaitījuma iespēju, bieži vien naudu savā kontā jūs saņemat tajā pašā dienā. Tādējādi gadījumos, kad jūsu klienti iegādājas preces līzingā, jūs varat būt pārliecināts par drošu naudas plūsmu.

 

Uz augšu

 

FAQ/ Klients / Vispārīga informācija

 

Cik liela summa jāiztērē, lai izmantotu GRENKE līzinga pakalpojumus?

Izmantojot GRENKE līzinga piedāvātās iespējas, var finansēt arī nelielus ieguldījumus, sākot no tikai 500 € (EURO).

Uz augšu

 

Kādas preces var iegādāties, izmantojot GRENKE līzinga pakalpojumus?

GRENKE darbojas neatkarīgi no piegādātājiem un bankām, kas nozīmē, ka jūs netiekat piesaistīts noteiktam zīmolam vai ražotājam. Mūsu līzinga piedāvājums vērsts uz biroja un komunikāciju aprīkojumu, medicīnas ierīcēm, drošības sistēmām un ražošanas iekārtām. Pēc pieprasījuma līzingā iespējams iegādāties arī citas preces – vienkārši sazinieties ar vietējo GRENKE kontaktpersonu.

Uz augšu

 

Kā pieteikties līzinga līgumam?

Jūs varat iesniegt līzinga līguma pieteikumu dīlerim vai mazumtirdzniecības speciālistam, kas piegādā jūsu aprīkojumu. Pēc tam tie iesniegs jūsu pieteikumu GRENKE, izmantojot tiešsaistes portālu. Pieprasījums tiek apstrādāts dažu minūšu laikā, un jūs varat parakstīt līgumu uz vietas. Pēc tam jūsu dīleris vai mazumtirdzniecības speciālists piegādās līzingā iegādātās preces.

 

jūs pieteikumu varat nosūtīt arī tieši GRENKE. Vienkārši izmantojiet mūsu pieprasījuma veidlapu.

 

Uz augšu

 

Kad līzinga līgums stājas spēkā?

Saņemot līzingā iegādāto preci, jūs parakstāt piegādes apstiprinājumu, kurā norādīts piegādes datums. Jūsu līguma darbības termiņš sākas šim datumam sekojošajā ceturksnī. Laikā starp piegādes datumu un pirmo pilno maksājumu jūs maksājat dienas maksu, kas ir vienāda ar 1/30 no maksājuma summas. Šis periods netiek ieskaitīts līguma termiņā.

Uz augšu

 

Kad tiek debetēti līzinga maksājumi?

Izmaksu efektivitātes labad GRENKE debetē līzinga maksājumus četras reizes gadā (1. janvārī, 1. aprīlī, 1. jūlijā un 1. oktobrī). Tas nozīmē, ka maksājumi tiek veikti avansā par katru ceturksni.

 

Jebkurā laikā iespējams pāriet arī uz mēneša maksājumiem. Tomēr, maksājot reizi ceturksnī, iespējams ietaupīt 1,5 procentus. Tas nav iespējams, veicot ikmēneša maksājumus, jo šādā gadījumā palielinās kopējā maksājamā summa.

Uz augšu

 

Vai ir arī citas izmaksas papildus līzinga maksājumiem?

Visām līzingā iegādātajām precēm nepieciešama apdrošināšana. Ja jums nav attiecīga apdrošināšanas seguma, GRENKE var iekļaut aprīkojumu savā zemo izmaksu apdrošināšanas politikā. Maksa tiek debetēta reizi gadā, un tā mainās atkarībā no līzingā iegādāto preču pirkuma cenas.

Uz augšu

 

Kad es kļūstu par iekārtas īpašnieku?

Līzinga gadījumā Jūs nemaksājat par pašu preci, bet par tās lietošanu.

 

Pēc būtības līzings ir ļoti līdzīgs nomai, tikai uz ilgāku laiku. Piemēram, īrējot dzīvokli, Jūsu īres maksājumi nav vērsti uz dzīvokļa iegādi, Jūs tikai maksājat par tā lietošanu. Vienkārši maksājot īri, Jūs nekad nekļūsiet par dzīvokļa īpašnieku. Ja Jūs pārstājat maksāt īri, Jums vienkārši  jāatdod dzīvoklis. Tieši tas pats noteik ar līzingu.

 

Juridisku apsvērumu dēļ līzinga līgumā jāparedz, ka preces līzinga termiņa beigās tiks atgrieztas. Tikai tad Jūs varat pilnībā atskaitīt maksājumus no nodokļiem. Turklāt, pēc līzingā iegādātās preces atgriešanas termiņa beigām Jūs uzreiz varat samainīt esošas iekārtas uz jaunāko.

Uz augšu

 

Var līzinga līgumu var izbeigt pirms termiņa beigām?

Līzinga līguma noteikumos norādīts – ka abas puses vienojas, ka, veicot līzinga maksājumus, tiks pilnībā segtas aprīkojuma izmaksas, tajā skaitā jebkādas papildu komisijas maksas un procenti. Līgumu pirms termiņa beigām var izbeigt jebkurā laikā; tomēr jābūt samaksātai pilnai izmaksu summai.

Uz augšu