Mēs varam palīdzēt!

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem? 

Zvaniet  : +371 6000 20 50

 

IT aprīkojuma līzings – lielākai elastībai

Šodien uzņēmumi ir pakļauti milzu spiedienam ieviest savā darbībā inovācijas, lai spētu izturēt konkurenci. Lai izpildītu šo uzdevumu, vēl lielāks uzņēmumu skaits izvēlas iegādāties līzingā jaunāko un vislabāko IT aprīkojumu, sākot ar telekomunikāciju sistēmām līdz pat serveriem un klēpjdatoriem.
Kādas priekšrocības Jūs saņemsiet no līzinga?

Pērkot IT aprīkojumu tā amortizācijas periods ir pieci gadi.  Līzings paātrina efektīvāku ar nodokļiem saistīto aprīkojuma dzīves ciklu, ļaujot jums saglabāt tā ilgspēju. Ieviešot jaunas sistēmas agrākajā posmā, līzings ļauj jums vairāk reaģēt uz mainīgajiem tirgus prasībām. Tas nozīmē, ka jums ir lielāka elastība ne tikai tehnoloģiju ziņā, bet kas ir vēl svarīgāks, arī jūsu finanšu ziņā. Turklāt, noformējot līzingu, jums nav jāiegulda jūsu kapitālu.

Tas ir īpaši svarīgi tiem uzņēmumiem, kuriem jāsaglabā relatīvi augsta likviditāte. Tā kā iepriekš esat bijis spiests turpināt lietot šo aprīkojumu ilgāk, nekā patiešām vēlams, tad līzinga gadījumā, jūs nebūsiet pakļauts ilgstošiem nolietojuma periodiem.

 

Vēl viena liela priekšrocība ir tā, ka līzings ir tikpat labs kā skaidra nauda, ​​kad runa ir par atlaidēm, piemēram, par priekšlaicīgu samaksu. Tāpēc daudzi uzņēmumi izvēlas noformēt līzingu pat tad, kad nav nodokļu priekšrocību, jo tas ļauj viņiem sarunāties ar piegādātājiem tā, it kā viņi veiktu apmaksu skaidrā naudā

 

 

Vēl vairāk – veicot iegādi līzingā, jūs neierobežojat savu vērtīgo kapitālu.

Sevišķi svarīgi tas ir uzņēmumiem, kuriem jāuztur salīdzinoši augsta likviditāte. Ja agrāk jūs varbūt bijāt spiesti turpināt izmantot aprīkojumu ilgāk nekā vēlams, iegādājoties līzingā, jūs vairs neesat piesaistīti ilgstošiem nolietojuma periodiem.

 

Vēl viena būtiska priekšrocība ir tāda, ka līzings ir līdzvērtīgs naudai, ja runa ir par atlaidēm, piemēram, par priekšlaicīgu nomaksu. Tādēļ daudzi uzņēmumi izvēlas iegādi līzingā pat tad, ja nodokļu ziņā nav nekādu priekšrocību, jo tas dod iespēju veikt pārrunas ar piegādātājiem tā, it kā viņi preci iegādātos par skaidru naudu.