Mēs varam palīdzēt!

Vai vēlaties uzzināt vairāk par mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem? 

Zvaniet  : +371 6000 20 50

 

Līzings - tas ir vienkārši!

Uzņēmuma GRENKE mērķis ir sniegt atbalstu mazajiem un vidējiem uzņēmumiem visā Eiropā. Mēs sniedzam finanšu līzinga pakalpojumus, kas izstrādāti atbilstoši specifiskām visu nozaru prasībām un iespējām. Esam lepni, ka spējam piedāvāt klientiem drošu un uzticamu partnerību atbilstoši līzinga vajadzībām.

 

GRENKE dod iespēju mazajiem un vidējiem uzņēmumiem nepieciešamo aprīkojumu vienkārši iegādāties līzingā tā vietā, lai to pirktu par pilnu cenu, iztērējot vērtīgos kapitāla resursus.

 

Mēs koncentrējamies uz pozitīvu un ilgstošu attiecību izveidošanu un visus uzņēmumus apkalpojam kā ļoti svarīgus neatkarīgi no tā, vai tie ir mūsu speciālisti – tālākpārdošanas partneri vai tiešie klienti. Mēs zinām, ka katram mūsu partnerim un klientam ir vienreizēji izaicinājumi, tādēļ esam izstrādājuši risinājumus, lai spētu šos izaicinājumus pieņemt, izmantojot savas zināšanas, apņēmību, caurskatāmību, uzticamību un patiesumu.

 

Mēs lepojamies, ka spējam piedāvāt personīgus vai individuālus padomus un palīdzību, nodrošinot risinājumus, kas atbilst jūsu šī brīža un nākotnes biznesa prasībām. Mēs esam neatkarīgi no piegādātājiem un bankām un varam piedāvāt jums finansēšanas noteikumus, kas nodrošina maksimālu elastīgumu.

 

GRENKE piedāvā plašu preču klāstu. Lasīt vairāk

 

Gudrs līzings: Līzinga pamata līgums

Ja vēlaties izmantot ieguvumus, ko vienlaikus sniedz drošības plānošana un maksimāla elastība, Līzinga pamata līgums ir jums vispiemērotākais!

Vēlaties uzzināt vairāk? Noskatieties šo video! Spiest šeit.

 

IT aprīkojuma līzings – lielākai elastībai

Šodien uzņēmumi ir pakļauti milzu spiedienam ieviest savā darbībā inovācijas, lai spētu izturēt konkurenci. Lai izpildītu šo uzdevumu, vēl lielāks uzņēmumu skaits izvēlas iegādāties līzingā jaunāko un vislabāko IT aprīkojumu. Lasīt vairāk

 

Kļūstiet par GRENKE partneri!

Piedāvājiet klientiem līzingu kā papildu finansējuma risinājumu vai alternatīvu iegādei. GRENKE sniedz jums atbalstu, nodrošinot vienkārši lietojamus rīkus, kas padara jūsu līzinga un nomas darbību maksimāli vienkāršu un ātru. Ja vēlaties uzzināt vairāk, lūdzu, spiediet šeit.